0%

O Mnie

O MNIE

Jestem absolwentem wydziału architektury politechniki krakowskiej. swoją karierę rozpoczynałem w 2004 roku od słynnej krakowskiej pracowni architektonicznej Studio Architektoniczne sp. z o.o. pod okiem Wojciecha Obtułowicza. Jestem współprojektantem wielu znaczących budowli, m.in.: Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie, Sąd Okręgowy i Apelacyjny w Łodzi, stadion miejski im. Henryka Reymana w Krakowie, Centrum Sportu w Nowej Hucie w Krakowie, Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie oraz wielu innych projektów z zabudową wielorodzinną na terenie całej Polski.

Jestem również autorem wielu projektów domów jednorodzinnych oraz wnętrz.

JAK PRACUJE

Na każdym etapie opracowywania projektu, słucham przede wszystkim klienta, aby połączyć jego oczekiwania, styl życia z funkcjonalnością, estetyką oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Każdy z nas potrzebuje tego jedynego miejsca, w którym można odpocząć, zrelaksować się, miejsca, do którego pragnie powracać codziennie, gdzie czujemy się spokojni. w trakcie opracowywania projektu staram się tworzyć właśnie takie miejsce, które staje się centrum naszego świata, naszych bliskich i znajomych.

PROJEKT

Każdy projekt, dom, wnętrze wymaga indywidualnego podejścia, dlatego najpierw staram się zrozumieć każdego klienta. tylko wtedy jestem w stanie stworzyć projekt odpowiadający indywidualnym wizjom i marzeniom.

slider

MOJE BIURO

0
NAGRODY
0
KLIENTÓW
0
PROJEKTÓW
0
KRAJÓW

NASZ ZESPÓŁ

PROJEKTANT B

MARCIN PIOTROWSKI

ARCHITEKT, GRAFIK

Nasza wspópraca dowodzi, iż każdy opracowywany projekt jest pełen pasji i dbałości o najmniejszy detal. Jego wizualizacje stają się urzeczywistnieniem Naszych wizji i projektów pozwalając zobaczyć efekt na każdym z jego etapów.

Projektowanie
Organizacja
Doświadczenie
PROJEKTANT B

PIOTR WYSOGLĄD

GŁÓWNY ARCHITEKT

Opracowując wielobranżowe projekty budynków mieszkalnych w tym także projektów wnętrz stara się stworzyć indywidualne miejsce, które staje się dla Inwestora „centrum świata” , jego bliskich i znajomych…

Pojektowanie
Organizacja
Doświadczenie
PROJEKTANT C

TOMASZ RAPA

KONSTRUKTOR

Z konstruktorem współpraca  z mojej strony rozpoczyna się już na etapie koncepcji każdego z indywidualnych projektów. Dzięki jego doświadczeniu zawsze mogę liczyć na rzetelną analizę przyjętych rozwiązań w projekcie…

Projektowanie
Organizacja
Doświadczenie
pattern
http://neo-project.pl/wp-content/themes/neo-project/
http://neo-project.pl/
#ff0000
style1
scrollauto
Ładuję posty...
#f0f0f0
on
none
loading
#f0f0f0
Sort Gallery
http://neo-project.pl/wp-content/themes/neo-project
on
no
yes
off
on
Newsletter Input text
on
off