O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Swoją karierę rozpoczynałem w 2004 roku od słynnej Krakowskiej pracowni architektonicznej Studio Architektoniczne Sp. Z O.O. pod okiem Wojciecha Obtułowicza. Jestem współprojektantem wielu znaczących budowli, m.in.: Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie, Sąd Okręgowy i Apelacyjny w Łodzi, Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie, Centrum Sportu w Nowej Hucie w Krakowie, Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie oraz wielu innych projektów z zabudową wielorodzinną na terenie całej Polski.

Piotr Wysogląd

Nowoczesne projekty domów - architekt Kraków

Nasze doświadczenie obejmuje liczne projekty domów jednorodzinnych i budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Mogą Państwo skorzystać z gotowego projektu lub zlecić wykonanie nowego. Kiedy nadajemy budynkom kształt, tak naprawdę kształtujemy siebie - takim myśleniem wyróżniał się Winston Churchill - laureat literackiej Nagrody Nobla. Dzięki pracy naszego zespołu: architektów, grafika i konstruktora, każda rodzina może wyrazić swoje oryginalne podejście do życia. Dlaczego tak ważne jest projektowanie domów? Kraków to miasto, w którym codziennie dużo się dzieje. Stres związany z pracą, szybkim tempem życia i gwarem miejskim potrzebuje kontrastowej przestrzeni do relaksu i zregenerowania sił. Im bardziej jest ona dopasowana do Państwa potrzeb, tym lepiej oddziałuje na wszystkie sfery życia: a zwłaszcza relacji rodzinnych i towarzyskich.

Doświadczeni architekci - Kraków - domy jednorodzinne z marzeń

Realizacje "Neo-project" inspirowane są także działalnością światowej sławy architekta Franka Lloyda Wrighta. W jego myśleniu zachwyt powinny budzić budynki, które oprócz funkcjonalności, stanowią też zwycięstwo ludzkiej wyobraźni i nastrojowości. Romantyzm przejawiający się w zleceniach nadaje budynkom wartości, wychodzącej daleko poza samą funkcję użyteczności. Nowoczesność wykorzystywana w architekturze tworzy w krakowskich budynkach zupełnie nowy wymiar. Oddziałując na zmysły i przeżycia estetyczne, jest jednocześnie miejscem spokoju, ciszy, relaksu i rozkwitu życia osobistego. Każdy projekt konsultujemy dokładnie z klientami. Specjalista naszego zespołu może w rzetelny sposób przedstawić zalety i wady konkretnego projektu, dostosowywać je, określać perspektywę czasową i finansową, optymalizować materiały i znaleźć najlepsze rozwiązania. Architekt jest zawsze obiektywny, a współpraca z nim niweluje ryzyko problemów technicznych czy nie dostosowania się do oczekiwań rodziny.

Jak wybierać i projektować dom?

Miejscowy Plan Zagospodarowania to źródło wiedzy o planie budowy domu. Konsultując i tworząc dla Państwa projekt będziemy brali pod uwagę wszystkie szczegóły, takie jak: wielkość powierzchni, ilość kondygnacji, bryłę i kąt nachylenia dachu, wysokość i szerokość elewacji frontowej domu, rozplanowanie wszystkich przestrzeni w środku, tj. kuchni, jadalni, salonu, łazienki, kotłowni czy spiżarni, a nawet gabinetu zawodowego. Zapraszamy do kontaktu!

0

NAGRODY

0

KLIENTÓW

0

PROJEKTÓW

0

KRAJÓW

Nasz zespół

Marcin Piotrowski

architekt, grafik
Nasza wspópraca dowodzi, iż każdy opracowywany projekt jest pełen pasji i dbałości o najmniejszy detal. Jego wizualizacje stają się urzeczywistnieniem Naszych wizji i projektów pozwalając zobaczyć efekt na każdym z jego etapów.

Piotr Wysogląd

główny architekt
Opracowując wielobranżowe projekty budynków mieszkalnych w tym także projektów wnętrz stara się stworzyć indywidualne miejsce, które staje się dla Inwestora „centrum świata”, jego bliskich i znajomych…

Tomasz Rapa

konstruktor
Z konstruktorem współpraca z mojej strony rozpoczyna się już na etapie koncepcji każdego z indywidualnych projektów. Dzięki jego doświadczeniu zawsze mogę liczyć na rzetelną analizę przyjętych rozwiązań w projekcie…