Realizacje

Indywidualny projekt – Wola Justowska

W oparciu o preferencje najbardziej wymagających Klientów, biuro architektoniczne Neo-Project stworzy dla Państwa indywidualny projekt domu jednorodzinnego. Spersonalizowane i niepowtarzalne plany z wykorzystaniem ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań są najbardziej pożądanymi na rynku budowlanym. Współpraca z naszą pracownią bazuje na wymaganiach i predylekcjach Klientów, które przekładamy na profesjonalny i indywidualny projekt domu. Merytoryczne i kompleksowe wsparcie naszych specjalistów z dziedziny architektury i budownictwa jest wpisane we współpracę z Państwem. Proponujemy rozwiązania z zakresu innowacyjnych i nowoczesnych technik, podyktowane wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania domów. Doskonale wiemy, że nawet najmniejsze oczekiwania naszych Klientów muszą zostać uwzględnione i spełnione w schemacie, aby realizacja i późniejsze korzystanie z budynku przynosiło spełnienie i komfort.

Wyjątkowy projekt Twojego domu

Wszystkie cechy i oczekiwania obrane przez Państwa w wymarzonym mieszkaniu zostaną przełożone na profesjonalny koncept. Wybór wyjątkowego planu niesie za sobą wiele zalet, które pozwolą spełnić marzenie o najbardziej dostosowanej i funkcjonalnej nieruchomości. Wybór spersonalizowanego pomysłu różni się od gotowego projektu przede wszystkim możliwością dowolnych zmian w zakresie rozmieszczenia pomieszczeń, materiałów, ale również pozwala realizować własne pomysły. Zarówno cena, w jakiej realizacja nieruchomości ma się zmieścić, jak i metraż czy konkretne rozmieszczenie pokoi to składowe wykonania indywidualnego projektu. Jeśli Państwa zarys nie jest konkretny i dokładny, nasi architekci podpowiedzą i doradzą, jaki koncept będzie najbardziej odpowiedni. Neo-Project proponuje najbardziej opłacalne i energooszczędne rozwiązania, które charakteryzują każdy inteligentny dom i pomogą zaoszczędzić na jego realizacji.

Współpraca przy projekcie indywidualnym

Państwa opinia i wszystkie aspekty, jakim efekt końcowy nieruchomości będzie miał sprostać, są dla nas priorytetem. We współpracy jesteśmy otwarci na rozważenie wszystkich oczekiwań i wdrożenie ich w planie. Od pierwszego kontaktu w sprawie stworzenia indywidualnego projektu, dostosowujemy preferencje naszych Klientów do możliwych rozwiązań. Pracę nad konceptem domu poprzedzamy rozmową, w której określą Państwo swoje potrzeby i cechy, którymi ma się charakteryzować nieruchomość. Następnie po zapoznaniu się z elementami działki i terenu tworzymy projekt, który uwzględni kąt padania światła, pozwoli wykorzystać istniejące elementy krajobrazu i będzie jak najbardziej komfortowy dla przyszłych mieszkańców. To wszystko zostanie zwieńczone planem najbardziej dopasowanym do możliwości finansowych i ograniczeń parceli, a przy tym wykorzystując do maksimum obrane ograniczenia. Zapraszamy do kontaktu, który pozwoli ustalić wszystkie niezbędne szczegóły współpracy nad indywidualnym projektem domu!